WITAJ W

mefra

domy

Jesteś tutaj, więc…
…marzysz o własnym domu

O domu, który spełni Twoje oczekiwania

Dom z drewna na pewno urzeczywistni Twoje pragnienie. Zastanawiasz się od czego zacząć? Odpowiemy na to pytanie. Budowa nowego domu to dla każdego ekscytujące wydarzenie. Mefra jest tutaj po to, aby wspierać Cię i pomóc Ci w podejmowaniu decyzji. Poniżej podpowiadamy jak w dziesięciu krokach przebiega kontakt z nami.

10 kroków

1

Pierwszy kontakt

Zazwyczaj jest on telefoniczny lub za pośrednictwem formularza w zakładce kontakt. W odpowiedzi umawiamy spotkanie lub przesyłam ofertę.

2

Spotkanie

Podczas spotkania omawiamy szczegółowo wymagania Inwestorów dotyczące względów wizualnych Inwestycji oraz ustalamy jakie są oczekiwania do użytych materiałów i zakresu realizowanych prac.

3

Oferta

Na podstawie ustaleń ze spotkania sporządzamy ofertę zawierającą zakres prac oraz wycenę dla tego zakresu.

4

Umowa

Jeżeli Inwestor jest zdecydowany i pewny, że zna zakres oferowanej usługi umawiamy się na dwugodzinne spotkanie w celu zawarcia umowy współpracy.

5

Projekt

Jeżeli podczas podpisania umowy zdecydowaliście się, aby Mefra przygotowała projekt Waszej Inwestycji oraz wystąpiła o Pozwolenie na Budowę wykonujemy koncepcję projektu, nad którą pracujemy, aż do momentu ostatecznej akceptacji przez Inwestora.

6

Pozwolenie na budowę

Na podstawie koncepcji powstaje Projekt Budowlany i składamy wniosek o Pozwolenie na Budowę w odpowiednim Starostwie.

7

Harmonogram

Na tym etapie możemy ustalić orientacyjny harmonogram prac oraz termin odbioru.

8

Informacja

Mefra oraz nasi Podwykonawcy są w stałym kontakcie z Inwestorem i przekazują informację o zaawansowaniu i postępie prac.

9

Ciągłość prac

Nasza Firma realizuje cały proces budowy bez przerw technologicznych, jeżeli nie zaistnieją siły wyższe wstrzymujące ten proces.

10

Odbiór i serwis

Nasze ostatnie wspólne spotkanie służbowe na placu Waszej budowy. Podpisujemy Protokół Odbioru Prac oraz otrzymujecie od nas instrukcję jak obchodzić się z Waszym wymarzonym domem szkieletowym.

Przekroje ścian zewnętrznych

Mefra domy szkieletowe, modułowe, drewniane, prefabrykowane

Adres

  • ul. W. Łokietka 5
    64-500 Szamotuły
  • +48 609-203-494
  • www.mefra.pl/kontakt

Godziny otwarcia

Po umówieniu poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00

Soboty
po wcześniejszym umówieniu

Nasze social media